Co po montażu krzesełka schodowego Acorn?

Co po montażu krzesełka schodowego Acorn?

Warto przeczytać

W przypadku osób mających problem z poruszaniem się dobrym rozwiązaniem jest montaż krzesełka schodowego, czyli niezawodnego urządzenia o kompaktowych wymiarach do użytku zewnętrznego i wewnątrz budynku. Będzie to długoterminowa inwestycja., Krzesełka są wysokiej jakości, przez co zachowują swoje pierwotne walory użytkowe przez wiele lat. Jest to rozwiązanie mocno ułatwiające życie i zwiększające bezpieczeństwo.

Zdecydowałeś się na montaż krzesełka schodowego Acorn i co dalej?

Krzesełka schodowe Acorn to wspaniałe rozwiązanie dla każdej osoby, która ma trudności z układem ruchowym, problemem problem z pokonywaniem barier architektonicznych, wchodzeniem po schodach. Na szczęście można ułatwić sobie życie, wystarczy zamontować niezawodne krzesełko schodowe renomowanej firmy Acorn. Zostanie ono sprawnie zamontowane przez naszych doświadczonych monterów, po czym oddane do użytku tego samego dnia. Jeśli ma posłużyć przez długi czas w nienagannym stanie, to trzeba pamiętać o jego właściwym użytkowaniu.

Krzesełko schodowe wymaga regularnej konserwacji, okresowego przeglądu przez specjalistę w celu upewnienia się co do prawidłowego działania i bezpiecznej eksploatacji. Osoby odpowiedzialne za montaż urządzenia przeprowadzają szkolenie z przyszłymi użytkownikami, aby nie mieć żadnych wątpliwości odnośnie obsługiwania go i wskazówek odnośnie prac konserwacyjnych. Monterzy zademonstrują, w jaki sposób bezpiecznie korzystać z krzesełka, i wyjaśnią w jakie zabezpieczenia zostało ono wzbogacone. Nie zabraknie również przykładów sytuacji, jakie mogą pojawić się podczas użytkowania urządzenia.

Sposób użytkowania krzesełka schodowego został pokazany na poniższym filmie:

O czym należy pamiętać podczas użytkowania krzesełek schodowych Acorn?

Krzesełka schodowe firmy Acorn są zasilane akumulatorowo, dzięki czemu nie trzeba martwić się niemożliwością korzystania z nich w przypadku braku prądu. Oczywiście konieczne staje się naładowanie akumulatora, dlatego istotne jest pozostawienie urządzenia w tak zwanych punktach ładowania. Znajdują się one zwykle w górnej i dolnej części toru jezdnego. Urządzenie zatrzymuje się w punkcie ładowania samoczynnie, dzięki czemu nie trzeba niczego za każdym razem podłączać do prądu. Zastosowanie akumulatorów żelowych w urządzeniach przekłada się na długoterminowe użytkowanie, krzesełko jest gotowe do pracy w dowolnym momencie. Użytkownik musi pamiętać wyłącznie o tym, aby ładowarka znajdowała się zawsze w gniazdku elektrycznym.

Istotne informacje o krzesełkach schodowych

Obsługa krzesełek schodowych jest bardzo łatwa, wystarczy mieć wciśnięty przycisk sterujący w kierunku jazdy, znajdujący się bezpośrednio na urządzeniu lub na pilocie. W przypadku urządzenia Acorn można liczyć na wysoki poziom bezpieczeństwa, jest wyposażone w wiele czujników awaryjnych w obudowie, podnóżku, nawet pod siedziskiem. Wystarczy aktywować/nacisnąć jeden z tych przycisków, aby doszło do błyskawicznego zatrzymania krzesełka schodowego. Wszystkie niezbędne informacje wyświetlają się na ekranie urządzenia na jego obudowie.

Podstawowe zasady konserwacji, które zapewnią dobrą kondycję krzesełka schodowego Acorn to:

  • pilnowanie by ładowarka była stałe wpięta do gniazdka
  • utrzymanie w czystości toru jezdnego – używamy do tego wilgotnej szmatki, nie czyścimy toru jezdnego żadnymi środkami żrącymi lub ciernymi. Nie należy także smarować toru jezdnego ani zębatki smarem bądź olejem – smarowanie jest robione podczas serwisu

W instrukcji obsługi znajdują się komunikaty, dokładnie objaśnione, nie brakuje również informacji odnośnie właściwego postępowania w razie wystąpienia poszczególnych sytuacji. Jeżeli zagubili Państwo przekazaną instrukcję to zawsze można się do nas zwrócić emailem, abyśmy ją dosłali – można ją także pobrać z naszego działu „pliki do pobrania”, do którego link jest tutaj ->

Zadzwoń: +48 606 686 002,

+48 692 44 94 74 i +48 698 132 056

lub napisz na adres: info@windy-schodowe.pl.

Zapraszamy do kontaktu!

Windy Schodowe

www.windy-schodowe.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments