Dlaczego warto wybrać lampy Philips?

Dlaczego warto wybrać lampy Philips?

Warto przeczytać

Kupując oświetlenie do domu, mieszkania czy ogrodu, zwracamy uwagę na różne aspekty, dzięki którym lampy będą właściwie spełniać swe zadanie. Ważnym czynnikiem decydującym o wyborze konkretnych produktów jest marka. Jedną z tych najpopularniejszych jest Philips.

Funkcjonalność i energooszczędność

Jednym z kluczowych powodów, dla których lampy Philips cieszą się ogromnym zainteresowaniem, są ich wysokie walory użytkowe. Lampy te odznaczają się dużą wydajnością energetyczną, np. światła LED tej firmy zużywają nawet o 80 proc. mniej energii w porównaniu z tradycyjnymi żarówkami, a ich trwałość wynosi do 15 tys. godzin. Poza tym są odporne na rozmaite uszkodzenia, w związku z czym nadają się do montażu nie tylko w pomieszczeniach, ale i na zewnątrz.

Światło najlepszej jakości

Jak podkreślają eksperci ze sklepu Centrum Światła, na komfort związany z doborem oświetlenia ogromny wpływ ma jakość światła. W przypadku lamp marki Philips wskaźnik oddawania barw jest wysoki, co gwarantuje efekt naturalnego światła. Obszary czy przedmioty oświetlane omawianymi lampami prezentują się estetycznie, ponieważ ich walory są ładnie podkreślone, a kolorystyka nie jest zniekształcona.

Regulacja natężenia światła

Możliwość regulacji natężenia światła to kolejny atut, jakim odznacza się oświetlenie Philips. Takie rozwiązanie sprawia, że nastrój w pomieszczeniu da się bez problemu dopasować do konkretnych potrzeb i sytuacji, np. stwarzając w salonie przytulną atmosferę czy przyciemniając światło w sypialni, co pomaga zrelaksować się i zasnąć.

 

Interesujące wzornictwo

Mówiąc o zaletach lamp Philips, nie sposób nie wspomnieć o tak istotnej kwestii, jak design. Produkty te zostały zaprojektowane w taki sposób, aby odpowiadały kryteriom nawet najbardziej wymagających odbiorców. Cechuje je niepowtarzalny wygląd, który doceniany jest nie tylko przez klientów, ale i przez branżę oświetleniową. W tym miejscu warto nadmienić, że w 2016 r. kilka żarówek LED marki Philips otrzymało tytuł Red Dot będący prestiżowym wyróżnieniem w dziedzinie wzornictwa przemysłowego.

https://centrumswiatla.pl/pl/producer/Philips-lampy/13

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments