Kasyna online - sprytni gracze

Kasyna online – sprytni gracze

Artykuł miesiąca

W przypadku kasyn online sprytni gracze to tacy, którzy najpierw poznają to jak grają ich przeciwnicy. Strategię o wiele lepiej poznaje się wtedy gdy gra się w kartę z realnymi osobami, bo wtedy da się więcej poznać i to choćby ze względu na to jak mówią lub jakie emocje wyrażają ich twarze. W przypadku kasyna online ma się jedynie decyzje takowych graczy, czyli widzi się tylko ten ich login i to jak grają choćby w pokera. Po sposobie gry można też wywnioskować, czy dany gracz jest nowicjuszem, czy też ma już jakie doświadczenie. Rzecz jasna tego typu wnioski nie zawsze są w stu procentach pewnymi, bo to nie spoglądanie na twarz danego gracza. Internet też bardziej ośmiela pewne osoby, bo są pewnymi tego, że nikt na nich nie patrzy i dlatego grają bardziej swobodnie, choć nie oznacza to tego, że z większymi sukcesami.

Ludzie intensywniej myślący.

Gracz nastawiony niemal głównie na wygrywanie przegląda rankingi kasyn online i co równie istotne patrzy jakie oceny w gwiazdkach w liczbie do dziesięciu sztuk otrzymują konkretne kasyna. Z tymi ocenami w rankingach online powiązane są także opinie w formie komentarzy. Wiele kasyn dostaje takowe dosłownie co dzień i co równie istotne jeśli co dzień otrzymują negatywne, to sprytni gracze raczej się w nich nie rejestrują. Nie chodzi tu jedynie o tę zbyt wysoką prowizję tam, ale też i o jakieś przedłużające się wypłaty zobowiązań danego kasyna online. Tego typu sprawy tworzą te negatywne opinie, choć gracze okazyjni zazwyczaj nie sprawdzają tych opinii dość wnikliwie, bo mają tylko te 100 zł raz na trzy miesiące do zagrania i co równie istotne do tej kwestii podchodzą lekkomyślnie, czyli mogą zrobić z tych 100 zł zrobić 500 lub stracić niemal wszystko w ciągu niecałej godziny. Dlatego wyjątkowo sprytni gracze analizują, rejestrują się w tych kilku kasynach o wręcz wzorowej reputacji i zaczynają grać poznając dostatecznie wnikliwie strategię innych graczy online. Wyjątkowo często trafiają na nowicjuszy, którym brak sprytu, ale raz na jakiś czas trafi się ktoś, kto potrafi wygrać z innym sprytnym graczem.

Możliwość straty wkładu wraz z bonusem.

W kasynie online często bywa tak, że jeden konkretny gracz traci spory wkład początkowy i to wraz z bonusem. Tego typu los jest zazwyczaj powiązanym z nowicjuszami, którzy niezbyt się znają na hazardzie, choć taka wpadka trafia się też o wiele sprytniejszym i doświadczonym, choć tacy doświadczeni gracze liczą się z możliwością straty i dlatego ryzykują tylko tyle ile aktualnie mogą, a potem odchodzą od gry tak jakby mieli już dość. Takie odejście od gry w kasynie internetowym jest dość prostym, bo dany gracz się wylogowuje, wyłącza komputer i idzie oglądać telewizję. Pewna część ludzi nie potrafi się powstrzymać i wpada w nałóg, czyli zaczyna tracić znacznie więcej i dla nich chyba jedyną opcją powrotu do normalności staje się terapia, która rzecz jasna jest trudną, bo trzeba przyznać się do własnych błędów oficjalnie, a potem zacząć leczyć ten problem i to tymi wyjątkowo skutecznymi metodami.

Inwestowanie lepsze od kasyna online?

Dość wielu z nas poznało zasady inwestowania u szanowanego brokera lub je poznaje na trybie demonstracyjnym, czyli za pomocą trybu, w którego przypadku inwestuje się te wirtualne środki finansowe na realnych giełdowych sytuacjach. Taka nauka w przypadku ludzi sprytnych trwa kilka tygodni, ale mniej sprytni uczą się blisko rok. Każda z tych osób poznaje tę magiczną pozycję „Stop Risk”, czyli ograniczanie strat. Opcja ta istnieje tylko w przypadku inwestowania, a w przypadku kasyna online lub zakładów bukmacherskich jej niestety nie ma. Dlatego osoby sprytne po zrozumieniu zasad inwestowania zaczynają zarabiać inwestując i to bez wysiłku, a kasyna online dla tych oczytanych osób staja się jedynie taką rozrywką na weekend, czyli wyliczają sobie pewną sumę w miesiącu na kasyno i w sobotę wieczorem grają, po to by zwiększyć daną kwotę kilkukrotnie lub by ją stracić i przestać grać w kasynie tak, jakby nic się nie stało.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments