KIEROWCA WYPADŁ Z DROGI I DACHOWAŁ

Kierowca wypadł z drogi i dachował

Internet Kołobrzeg KRONIKA POLICYJNA z Kołobrzegu z powiatu

Wracamy do sytuacje poważnego wypadku, do jakiego doszło w sobotę rano na ulicy wojewódzkiej nr 162, niedaleko skrętu w ścianę Drzonowa. BMW znacznie przekraczające prędkość nagrał policyjny rejestrator zamontowany w radiowozie.

Kierowca wypadł z drogi i dachował

 

Warunki drogowe były trudne. Jak słyszymy od policjantów, funkcjonariusz wybiera miejsce zatrzymania, które przede każdym wymaga być solidne.

Pierwsze takie, istniałoby szybko w samej miejscowości Bogusławiec, gdzie kierowca został nagrany przekraczając dozwoloną prędkość. Dokładnie traktował stanowić wtedy przystanek autobusowy. Jednak pracowniki z daleka zauważyli, że ostatni istniał zastawiony, dlatego kierowca BMW odjechał. Kiedy pojazd, za którym biegli na śliskiej nawierzchni po raz kolejny rozpędził się do niebezpiecznej prędkości nie mogli dłużej czekać. Dali znać sygnałami aby zwolnił. Przedstawiali go przekroczyć i wtrącić do bezpiecznego miejsca zatrzymania na parkingu na końcu powiatu kołobrzeskiego, przy tzw. panderozie. Nie wiadomo czy kierowca nie zrozumiał również nie zobaczył zaproszenia do rozwiązania. Ze dużą prędkością miał pokonywać zakręt, kiedy stracił panowanie nad pojazdem. Wtedy wypadł z opcji po swojej lewej stronie, uderzył w drzewo i dachował.

W produkcie wypadku poważnie poszkodowany został 24-letni kierowca BMW. Jechał od Kołobrzegu do Trzebiatowa. Warunki drogowe tego dnia były niesprzyjające. Kierowcy pamiętajcie, aby widzieć na śliską nawierzchnię. Oblodzenie lub mokra jezdnia jest szczególnie niebezpieczna przy małych temperaturach, zwłaszcza rano a po zmroku. Noga z gazu!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments